Skip to content

PVC ZEMİN KAPLAMA ANKARA

PVC (Vinil) doğal bir madde değil sentetik bir plastik çeşididir. Etilen (ham petrolden) ve klordan (normal tuzda bulunur) yapılır. İşlendiğinde, bu maddeler genellikle vinil olarak anılan Polivinil Klorür (PVC) maddesi oluşturmak üzere birleştirilir. Mevcut olanlardan daha dayanıklı ve daha ucuz olan bir materyal geliştirmek isteyen bilim insanları tarafından 1920’de icat edildi. PVC zemin kaplama, zemin kaplama sistemlerinde en yaygın uygulamalardan birisidir.

PVC zemin kaplama, özellikle de “dayanıklılık” ile ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple fazlaca talep edilen bir yer kaplama modeli olma özelliğindedir. Öte yandan fiyatlar açısından da incelediğimizde oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulan ürünler olduğunu söyleyebiliyoruz. Firmamız PVC zemin kaplama tasarım seçeneklerini sizlere sunarken aynı zamanda; vaktinde teslimat, güçlü teknik destek ve uygun fiyat seçeneklerini de sunmaktadır. Dolayısıyla kaliteyi önemseyen müşterilerimizi her daim memnun etmekteyiz.

PVC zemin kaplamanın avantajlarını daha iyi bir şekilde anlayabilmemiz bakımından malzeme yapısını incelememiz gerekiyor. Bu doğrultuda bu modelin %100 PVC malzeme içeriğine sahip olduğunu belirtmeliyiz. Bu da PVC zemin kaplamanın bazı önemli artılara sahip olmasını sağlamaktadır.

Dolayısı ile da PVC zemin kaplama, sıvıya karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu da, herhangi bir şekilde sıvının PVC zemin kaplama ile temasında, sıvının malzeme içeriğine geçmemesi, zeminde kalması ve dolayısıyla da zeminin daha kolay temizlenebilir olması manasına gelmektedir. Sıvıya ve buna benzer etkileşimlere karşı dayanıklılık gösteriyor olmasından dolayı, herhangi bir şekilde kabarması da mümkün değildir. Yine sıvı ve diğer hijyenik olmayan etkileşimler sonucunda, malzemenin küflenmesi yada farklı şekillerde rutubet barındırması söz konusu dahi olamaz.

Yanmaz bir malzeme yapısındadır ki bu da PVC zemin kaplama modellerinin Dünya piyasasında yükselişe geçmesinin bir diğer önemli özelliği olarak bilinir. Özellikle de ticari faaliyet alanlarında kullanıma uygun bir zemin kaplama modeli olmasıyla her daim tercih sebebidir. Sonuç olarak; PVC zemin kaplama pek çok kullanım senaryosunda dayanıklılık göstermektedir. Bu özelliği ile pek çok ortamda başlıca tercih sebebidir. Modern, estetik ve oldukça kaliteli yapısı ile bir çok ticari ve özel alanlarda başlıca tercih edilen zemin kaplama çeşitleri arasında gelmektedir.

%100 PVC malzeme ile anti-bakteriyel bir zemin ve aynı zamanda modern bir dekorasyon için ilk adımı atmak için firmamız web sitesi dahilinde sizlere sunduğumuz modelleri inceleyebilir, seçiminizi doğrultusunda ürün talebinde bulunabilirsiniz.

PVC ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ